Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2020 07:35
Letnia promocja PSN
10739V

Sony zaprasza na letnią promocję na PlayStation Store. Nadciągają duże rabaty na gry z PS4

Sony wysyła do graczy zaproszenie na kolejną edycję letniej promocji. Jeszcze w tym tygodniu na PlayStation Store kupimy gry z okazałymi rabatami, więc jeśli planujecie zakupić kilka produkcji z PS4 – przełóżcie zakupy o 24 godziny.

Sony od miesięcy stale zaprasza graczy na kolejne promocje, a najbliższa wystartuje już 22 lipca. Będzie to kolejna edycja Summer Sale, w której pojawi się wiele znanych i cenionych gier – produkcje kupimy z dużymi rabatami:

„Nasza Letnia Wyprzedaż powróciła! Oszczędzaj do 60% na wybranych grach i dodatkach od 22 lipca”

Japoński producent wysyła do graczy wiadomości e-mail, w których przygotowuje na promocję. Jest to dobre ostrzeżenie przed zbyt szybką wizytą na PSN i kupieniem gier, które mogą już jutro wylądować w zapowiedzianej ofercie. Najpewniej z samego rana na naszym portalu znajdzie się pełna lista ofert, więc już teraz mogę Was zaprosić na wiadomość.

Pozostając w tematach dotyczących Sony – Japończycy wysyłają do graczy ankietę dotyczącą możliwych zmian PS Plus, natomiast Ghost of Tsushima jest jedną z nielicznych gier, która doczekała się pozytywnego bombardowania recenzji.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/07/the_big_playstation_store_summer_sale_starts_on_wednesday

Tagi: letnia promocja playstation 4 promocja ps4 Sony summer sale