Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.07.2020 13:43
Dead by Daylight
675V

Dead by Daylight. Nadciąga cross-play i cross-progresja. Gra zmierza do Stadii

Dead by Daylight jest cały czas rozwijane. Gra niedawno otrzymała zawartośc z Silent Hill, a niedługo dorobi się nowych funkcji, na które czeka wiele osób.

Dead by Daylight niedługo pozwoli na kontynuowanie zabawy na różnych platformach. Behaviour Interactive zapowiada, że cross-progresja zostanie wdrożona do Dead by Daylight we wrześniu - poprzez aktualizację.

By skorzystać z systemu cross-progresji trzeba będzie zalogować się do konta Behaviour (które nie jest jeszcze dostępne), a następnie połączyć posiadane platformy ze swoim kontem. Od tego momentu, będziemy mogli swobodnie zmieniać sprzęt do grania i logując się do konta Behaviour, od razu otrzymamy dostęp do swoich postępów, postaci itd.

Wiadomo już, że system "cross progresji" ma działać na PC, Switch i Stadii. Nie wiadomo jeszcze co z PS4 i XOne - na pewno platforma Sony i Microsoftu nie zostanie włączona do programu we wrześniu.

Dead by Daylight doczeka się również niedługo pełnego wsparcia cross-playowego - między Switch, PS4, XOne i PC. Termin wprowadzenia cross-playa nie został jeszcze wyznaczony. Deweloperzy zapowiadają, że stanie się to "niedługo".

Przypominam, że gra otrzymała niedawno aktualizację z motywami z Silent Hill.  We wrześniu gra zasili bibliotekę gier Google Stadia.

 

Tagi: Behaviour Interactive Dead by Daylight starbreeze studios