Nintendo Direct Mini zapowiedziany! Japończycy w końcu pokażą wielkie gry?

News
1487V
Nintendo Direct Mini zapowiedziany! Japończycy w końcu pokażą wielkie gry?
Iza Łęcka | 20.07.2020, 07:00

Od miesięcy czekaliśmy na Nintendo Direct i w końcu nadeszła stosowna zapowiedź. Jeszcze dzisiaj odbędzie się mniejsza impreza. Gracze mają wielkie oczekiwania, ale trudno powiedzieć, jakie dokładnie pozycje zobaczymy.

Nintendo od miesięcy nie zaprosiło swoich sympatyków na Nintendo Direct i dzisiaj również nie będziemy uczestniczyć w rozbudowanym wydarzeniu przeładowanym największymi produkcjami. Nieco zaskakując graczy, japońska korporacja ogłosiła „pierwszy Nintendo Direct Mini: Partner Showcase”.

Jak podaje amerykański oddział Nintendo – pokaz skupi się na grach od partnerów Nintendo. Przedstawione zostaną informacje dotyczące wcześniej ujawnionych produkcji.

Wgłębiając się w te słowa, od razu na myśl przychodzą następujące propozycje: Bayonetta 3, Shin Megami Tensei V, No More Heroes 3, Bravely Default II, choć nie mamy pewności, jakie tytuły zaprezentuje dzisiaj Nintendo. Japończycy potwierdzili, że całość będzie trwać 10 minut. Nintendo Direct Mini: Partner Showcase odbędzie się o godzinie 16:00, a na naszej stronie będziecie mogli zobaczyć całe wydarzenie.

Pamiętajcie o wciąż trwającej promocji na wiele gier z Nintendo Switcha. Konsola Nintendo ponownie okazała się najchętniej kupowanym sprzętem w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: Twitter: NintendoAmerica

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper