Spider-Man 3. Tom Holland zdradził potencjalną datę zakończenia prac na planie

Filmy/seriale
2961V
Spider-Man 3. Tom Holland zdradził potencjalną datę zakończenia prac na planie
Kajetan Węsierski | 19.07.2020, 15:30

Wiele wskazuje na to, że aktor, który wciela się na potrzeby Marvel Cinematic Universe w Człowieka Pająka, zdradził przybliżoną datę premiery zakończenia zdjęć do trzeciej części jego przygód. 

Spider-Man to jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów Marvela. Same filmy, które wchodzą w skład Kinowego Uniwersum tegoż wydawnictwa, cieszą się ogromną popularnością (najlepiej świadczą o tym wyniki w box-office). Nie dziwi więc, jak bardzo wyczekiwana jest trzecia odsłona, której produkcja została potwierdzona już jakiś czas temu. 

Dalsza część tekstu pod wideo

I choć pandemia koronawirusa opóźniła wiele produkcji, to nie wydaje się, aby plany kręcenia Spider-Mana mogły na tym mocno ucierpieć - warto przypomnieć, że premiera zapowiedziana jest na listopad przyszłego roku. Małą wskazówkę pozostawił niedawno Tom Holland, który na koncie swojego ojca, w serwisie Patreon, podzielił się ciekawą informacją na temat swoich planów

Skończę Uncharted, a potem, w lutym następnego roku, skończę także Spider-Mana. Dwie trasy promocyjne, może połączone w jedną - zajmą razem pewnie około sześciu tygodniu. 

Wiele wskazuje na to, zdjęcia na planie zostaną zakończone całkiem sprawnie. To świetna informacja dla wszystkich fanów, albowiem przygody Parkera będą jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji nadchodzącej, czwartej fazy Marvel Cinematic Universe. Byłoby to świetne przetarcie przed SpiderVerse 2, które ma pojawić się w 2022

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/spider-man-3-production-release-date-tom-holland/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper