Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2020 15:29
Worms Armageddon
1733V

Worms Armageddon otrzymało aktualizację. Team17 reaguje na negatywne opinie o nowej odsłonie

Team17 w tym tygodniu zaprezentowało pierwszy gameplay z Worms Rumble i produkcja spotkała się ze sporą krytyką fanów. Wielu graczom nie podoba się nowa wizja na markę, więc deweloperzy mówią wprost: grajcie w Worms Armageddon. 21-letnia gra otrzymała aktualizację.

Twórcy serii Worms na pokazie Sony ujawnili Worms Rumble, a następnie otrzymaliśmy pierwszy gameplay. Twórcy zupełnie zmienili podejście do marki oferując pojedynki w czasie rzeczywistym, ale wielu graczy skrytykowało nowości.

Team17 nie zamierza anulować pozycji (o to prosiło część fanów), a zamiast tego? Zaprasza do gry w Worms Armageddon. 21-letnia produkcja otrzymała aktualizacje 3.8, która oferuje klasyczny, turowy gameplay z wielkim zestawem broni. Gracze mogą sprawdzić kampanię single-player, walczyć ze znajomymi na jednej kanapie, uczestniczyć w pojedynkach w proceduralnie generowanych światach czy też pobierać wcześniej stworzone lokacje. Deweloperzy zapraszają na czat lub nawet do zapisywania swoich powtórek.

Trzeba przyznać, że jest to efektowna odpowiedź na negatywne komentarze, a końcówka materiału dobitnie pokazuje podejście twórców do sytuacji. Worms Armageddon jest aktualnie dostępne na Steam i grę możecie kupić za 53,99 zł.

Źródło: YouTube.com

Tagi: aktualizacja microprose team17 worms armageddon