Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2020 11:23
Nowi Mutanci premiera w kinach
712V

Nowi Mutanci na zwiastunie z okazji Comic-Con 2020. Co z premierą pechowego filmu?

"Nowi Mutanci" ("The New Mutants") to wyjątkowo pechowe przedsięwzięcie. Film, który miał trafić w pierwotnych planach do kin już w 2018 roku zaliczył wiele opóźnień. Aktualna data premiery obrazu jest również niepewna.

Pandemia koronawirusa krzyżuje plany większości filmowych dystrybutorów. Wiemy już, że duże amerykańskie sieci kinowe nie otworzą się przynajmniej do końca lipca (prawdopodobnie ich zamknięcie potrwa aż do połowy sierpnia), co bardzo komplikuje sytuację wydawniczą.

Co zatem z premierą "Nowych Mutantów", których od 2018 roku wyczekują fani? Film ma trafić do kin 28 sierpnia (również w Polsce), ale już mówi się o tym, że taki termin nie zostanie dochowany w związku z pandemią koronawirusa.

Póki co możemy sprawdzić zwiastun "New Mutants", który pojawił się z okazji wirtualnej wersji Comic-Con 2020. Większy panel dotyczący filmu odbędzie się 23 lipca i możliwe, że wtedy poznamy nowy termin premiery. Niektórzy spekulują, że "Nowi Mutanci" mogą trafić na VOD - pozostaje czekać na ostateczną decyzję dystrybutora.

Twórca filmu ma wobec marki "New Mutants" wielkie plany i myśli nawet o stworzeniu trylogii.

Źródło: YouTube

Tagi: film kino nowi mutanci