Wiedźmin pokazuje swój sprzęt. Henry Cavill składa PC i przygotowuje się do streamów?

Gry
6409V
Wiedźmin pokazuje swój sprzęt. Henry Cavill składa PC i przygotowuje się do streamów?
Wojciech Gruszczyk | 18.07.2020, 03:02

Henry Cavill nie jest wyłącznie Supermanem, Wiedźminem, Johnem Larkem i Sherlockiem Holmesem. Aktor chętnie ogrywa największe premiery na PC, więc postanowił pokazać swój najnowszy sprzęt.

Henry Cavill powinien właśnie znajdować się na planie „Wiedźmina”, ale najwidoczniej aktor po zabijaniu potworów potrzebuje odpowiedniej odskoczni, więc postanowił złożyć nowy PC. Cały materiał z przygotowania sprzętu wylądował na jego Instagramie i film robi furorę wśród fanów – trzeba przyznać, że Cavill zadbał o odpowiednie udźwiękowienie i dobrze połączył poszczególne sceny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Można odnieść wrażenie, że Cavill nie ma specjalnie dużego doświadczenia w składaniu PC, ale mimo wszystko poradził sobie z zadaniem – musiał jedynie zadbać o mały szczegół, którego nie zauważył podczas początkowego montażu.

Na końcu filmu Cavill wspomina, że to dopiero początek podróży. Nie brakuje głosów, że aktor zacznie streamować swoją rozgrywkę i będzie chciał tym samym powiększyć swoje grono fanów. Podobny krok wykonała ostatnio Brie Larson („Kapitan Marvel”), która otworzyła swój kanał na YouTube.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Henry Cavill (@henrycavill)

Źródło: https://www.instagram.com/henrycavill/

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper