Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 21:11
Call of Duty: Black Ops Cold War
1949V

Call of Duty: Black Ops Cold War ze szczegółami. Informator zdradza konkrety o Call of Duty 2020

Activision wciąż nie zapowiedziało Call of Duty: Black Ops Cold War, ale produkcja wciąż powstaje. Jeden z informatorów postanowił podzielić się szczegółami gry, które brzmią naprawdę interesująco. Poznajcie konkrety o Call of Duty 2020.

O Call of Duty: Black Ops Cold War wiemy już od dobrych kilku tygodni – nazwę produkcji potwierdził brytyjski Eurogamer, a pliki z gry wylądowały już na PlayStation Store. Activision jednak wciąż nie zapowiedziało produkcji, co zaskakujące biorąc pod uwagę standardowy harmonogram serii. Zazwyczaj nowe Call of Duty poznawaliśmy w maju, a w połowie czerwca (E3) widzieliśmy prezentację. Musimy jednak pamiętać o wyjątkowych okolicznościach – tytuł został przejęty przez Treyarch oraz pandemia wpłynęła na prace deweloperów.

Mimo to XclusiveAce dostał od swojego źródła konkretne szczegóły dotyczące gry. YouTuber podkreśla, że otrzymał nawet materiały, które potwierdzają, że jego informator ma rację, jednak ze względu na oczekiwaną reakcję Activision, nie może ich opublikować.

Jego zdaniem Call of Duty: Black Ops Cold War zaoferuje klasyczną kampanię, tryb sieciowy, zmagania z zombie oraz odświeżenie Warzone (nowa mapa). Kampania jest „w pełni grywalna”, ale deweloperzy dopracowują jeszcze animacje. Multiplayer ma natomiast znajdować się w „dobrym stanie” i twórcy kończą dopracowywać mapy. Akcja faktycznie została osadzona w czasach Zimnej Wojny.

Podczas rozgrywki będziemy korzystać z mini-mapy oraz kompasu, żołnierze będą pływać (pojawiają się mapy z wodą) i mogą korzystać z nieograniczonego sprintu. Deweloperzy nie zdecydowali się na specjalistów, ale ponownie mamy korzystać z Field Upgrade – postać może przykładowo rzucić paczkę z amunicją. W tytule pojawią się scorestreaki, ale wśród perków nie ma Dead Silence.

Gra na start zaoferuje 10 lokacji (MP), które są bardzo charakterystyczne dla Treyarch. Twórcy podobno znowu zaoferują bardzo małą miejscówkę – jest to łódź na Morzu Czarnym.

Źródło: https://charlieintel.com/rumor-new-details-on-call-of-duty-2020-reportedly-leaked/61092/

Tagi: call of duty call of duty 2020 Call of Duty: Black Ops Cold War