Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.07.2020 12:44
Assassin's Creed Odyssey
1517V

Assassin's Creed Odyssey. Patch 1.54 poprawia bugi. Zestaw rynsztunku nawiązujący do Valhalli

Assassin's Creed Odyssey pojawiło się na rynku w 2018 roku, ale nadal otrzymuje sporadyczne aktualizacje. Przyjrzyjmy się, jakie nowości wprowadza Ubisoft w patchu 1.54.

Francuski wydawca opublikował dziś patch do Assassin's Creed Odyssey, który zajmuje 3,1 GB na PS4, PC i ok. 4GB na Xbox One.

Rozmiary patcha są spore, co mogłoby wskazywać na wprowadzenie istotnych zmian. Póki co trudno mówić jednak o jakichś dużych modyfikacjach. Wiadomo tylko o poprawkach kilku błędów, których eliminację ogłosił Ubisoft.

Modyfikacje w patchu 1.54 do Assassin's Creed Odyssey:

  • Poprawiono błąd przez który misje związane z Cyklopem nie były dostępne dla części graczy po zainstalowaniu aktualizacji 1.53.
  • Poprawiono błędy dźwiękowe generowane przez grupy postaci.
  • Poprawiono błąd z komunikatem po odblokowaniu stroju Ezio.

Aktualizacja wprowadza prawdopodobnie do gry również pliki związane z nowym zestawem rynsztunku, który stanowi część kampanii reklamowej Assassin's Creed Valhalla. Chodzi o "Northern Traveller's Set". Nie wiadomo jescze, jak będziemy mogli odblokować ten zestaw. Zapewne stanie się to już w najbliższych tygodniach. Ubisoft z pewnością będzie nasilać działania promocyjne dla Valhalli, która ma trafić na rynek 17 listopada.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Ubisoft zapewni nam jednak naprawdę ogromną mapę w Assassin's Creed Valhalla - nawet większą od tej w Odyssey, której pełna eksploracja zajmuje ok. 150 godzin.

Źródło: https://sp1st.com/news/assassins-creed-odyssey-update-1-54-july-16-patch-released

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft