Film Uncharted jest w końcu kręcony. Tom Holland potwierdził pierwszy dzień zdjęć

Filmy/seriale
1754V
Film Uncharted jest w końcu kręcony. Tom Holland potwierdził pierwszy dzień zdjęć
Iza Łęcka | 15.07.2020, 11:56

Tom Holland jeszcze nie zaprezentował swojej kreacji Nathana Drake'a, ale potwierdził wiadomość, która przyspieszy bicie serc wielu fanów Uncharted: rozpoczęto prace na planie adaptacji wielkiej serii Naughty Dog. Zapadł pierwszy klaps na planie filmu „Uncharted”!

Po latach tworzenia scenariusza, szukania kolejnych reżyserów i dobierania idealnych aktorów, film „Uncharted” jest właśnie kręcony. Tom Holland potwierdził początek prac na planie – aktor wcielający się w głównego bohatera pokazał napis „Nate” i zaanonsował: „Day one #uncharted”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze przecieki z planu, które pokażą jak młody Nathan Drake będzie się prezentował. Ostatnio Tom Holland pochwalił się swoją nową fryzurą i zapowiadał przygotowania do kolejnej roli.

W „Ucharted” wystąpią również: Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Tati Gabrielle oraz Sophię Taylor Ali. Jak na razie nie mieliśmy okazji zobaczyć aktorów w oficjalnych strojach.

Po zakończeniu prac na planie, Holland ruszy mierzyć się z kolejnym wyzwaniem, którym będzie trzecia przygoda Spider-Mana dla Marvel Cinematic Universe. Premiera filmu została zaplanowana na 5 listopada 2021 roku, jednak nieco wcześniej zobaczymy aktora w kreacji młodego Nathana Drake'a – „Uncharted” trafi na wielki ekran 16 czerwca 2021 roku.

Film Uncharted jest w końcu kręcony. Tom Holland potwierdził pierwszy dzień zdjęć

Źródło: Instagram: Tom Holland

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper