Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.04.2020 16:30
Uncharted ze zmianą daty premiery
2018V

Uncharted ponownie przesunięte. Premiera szybciej, niż planowano

Do zmian daty premiery wyczekiwanego filmu "Uncharted" zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Pierwszy raz jednak doszło w tym przypadku do sytuacji, gdzie debiut zostaje przyspieszony! 

"Uncharted" to film, na który fani gier i kina czekają od lat. Pierwsze pogłoski o chęci jego stworzenia krążyły już w 2008 roku, więc ponad dekadę temu! Dziś wydaje się, że produkcja jest bliżej premiery, niż kiedykolwiek wcześniej, więc wszyscy bardzo mocno wyczekują nowych doniesień na jej temat

Niestety całe przedsięwzięcie nie ma szczęścia. Jak nie problemy z reżyserami i scenarzystami, to pandemia koronawirusa. Cały czas coś staje naprzeciw studia i utrudnia możliwość dopięcia projektu "od A do Z". Do przesunięć dat premiery zdążyliśmy się już wszyscy przyzwyczaić, ale teraz doszło do sytuacji bardzo niecodziennej. 

W nocy pojawiło się mnóstwo informacji o przetasowaniach w planach wydawniczych wytwórni filmowych. Rano informowaliśmy o zmianach w kontekście filmów zaliczanych do Marvel Cinematic Universe. I okazuje się, że nie pozostanie to bez wpływu na "Uncharted". Data premiery została przeniesiona z 8 października 2021 na 16 czerwca tego samego roku

To chyba pierwsza w pełni dobra wiadomość na temat produkcji, jaką mogliśmy zobaczyć od dawna. Cóż, pozostaje liczyć, że sytuacja nie ulegnie zmianie i rzeczywiście już w za rok dane nam będzie udać się do kin na seans z Nathanem w roli głównej, bo scenariusz jest rzekomo bardzo dobry!

Źródło: https://collider.com/uncharted-movie-new-release-date-sony/

Tagi: film premiera sony Tom Holland uncharted