Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2020 22:29
Studia PlayStation: od platformówek po hity AAA
1018V

Studia PlayStation: od platformówek po hity AAA. Sony posiada w swoim zespole świetne firmy

Zespoły SIE Worldwide Studios opracowują wysokobudżetowe gry, które są chwalone przez graczy na całym świecie. Dzisiaj możemy już oficjalnie potwierdzić, że Sucker Punch Productions to kolejny zespół, który jeszcze kilka lat temu rozwijał przyjemne dla oka i kolorowe platformówki, a teraz dba o wielkie pozycje AAA.

Od godziny 16:00 możecie zapoznać się z naszą recenzją Ghost of Tsushimy i już teraz możemy potwierdzić, że produkcja Sucker Punch Productions to kolejny hit w katalogu Sony. Tytuł zbiera świetne recenzje i jest to kolejny wielki tytuł, który w 2020 roku zaproponowali graczom deweloperzy z SIE Worldwide Studios.

Paul Tassi z Forbesa dostrzegł ciekawą sytuację – Sucker Punch Productions to kolejne studio Sony po Insomniac Games oraz Naughty Dog, które jeszcze kilka lat temu specjalizowało się w tworzeniu „kreskówkowych klasyków”, a teraz deweloperzy oferują wysokobudżetowe przygody.

SIE Worldwide Studios posiada w swoich szeregach wiele utalentowanych zespołów, którzy już na aktualnej generacji zaprezentowali wyjątkowe historie, a pewnie na PS5 otrzymamy kolejne świetne produkcje.

Możliwości SIE Worldwide Studios to bez wątpienia duży atut PlayStation 5 na aktualnej generacji, bo całe życie PlayStation 4 pokazało, że możemy liczyć na mocne gry AAA.

Źródło: Twitter: PaulTassi

Tagi: ps4 ps5 SIE Worldwide Studios Sony