Yakuza Kiwami 2 w lipcu trafi na Xboksa One. Premiera w Xbox Game Pass

Gry
884V
Yakuza Kiwami 2 w lipcu trafi na Xboksa One. Premiera w Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 13.07.2020, 17:27

Sympatycy rozgrywki na Xboksach One oraz komputerach osobistych mogą szykować się na koleiną historię z kraju Kwitnącej Wiśni. SEGA potwierdziła datę premiery Yakuza Kiwami 2 na nowych platformach i tytuł od razu wskoczy do Xbox Game Pass.

Yakuza Kiwami 2 trafiło dotychczas wyłącznie na PS4, ale w maju ubiegłego roku gra wylądowała na PC, a w listopadzie Microsoft potwierdził, że aż trzy części serii Yakuza trafią na Xboksa One. Teraz możemy potwierdzić ważną wiadomość: SEGA szykuje graczy na kolejną premierę.

30 lipca Yakuza Kiwami 2 zadebiutuje na Xboksie One, PC (Windows 10) oraz w Xbox Game Pass. Jeśli jesteście subskrybentami usługi, to otrzymacie dostęp do nowej historii w ramach abonamentu. Co ciekawe, jest to kolejna gra-niespodzianka, ponieważ wcześniej pozycja nie była ujęta na liście lipcowych premier Xbox Game Pass.

Jest to na pewno świetna okazja do zapoznania się z tytułem, który w obu wersjach zebrał dobre noty (85-82%) i gracze w tym wypadku mogą oczekiwać historii na przynajmniej 18-19 godzin. Chcąc jednak wycisnąć z pozycji wszystkie soki – spędzicie przy grze dobre 75 godzin.

Źródło: Twitter: SEGA_Europe

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper