Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 14:36
LEGO NES
2899V

LEGO NES nadciąga! Gracze złożą konsolę z telewizorem

LEGO szykuje kolejny projekt z Nintendo. Chińska strona Vgamer potwierdziła projekt LEGO NES-a i następnie korporacja przygotowująca klocki opublikowała zajawkę. Szykuje się kawał świetnej zabawy dla fanów LEGO.

LEGO i Nintendo zapowiedziały już grę, która trafiła do sprzedaży. Cały zestaw LEGO Super Mario kosztuje blisko 2500 zł, ale sympatycy układania klocków otrzymają nie tylko możliwość złożenia całego świata, ale dodatkowo będą mogli sprawdzić ciekawą rozgrywkę.

Teraz jednak możemy już jednak potwierdzić drugi projekt – na chińskiej stronie Vgamer zostały przedstawione szczegóły zestawu LEGO NES. Gracze za około 250 dolarów będą mogli zbudować replikę (1:1) konsoli NES z kontrolerem oraz telewizorem, na którym jest wyświetlany Super Mario Bros.

W TV pojawi się nawet korbka, która pozwoli ruszać się Mario – bohater znajduje się na ekranie. Według dostępnych informacji, Mario z zestawu LEGO Super Mario można podłączyć do tego telewizora, by włączyć efekty dźwiękowe.

Co ciekawe, wyciek z Chin sprawił, że główny oddział LEGO postanowił opublikować zajawkę, którą możecie zobaczyć poniżej. Na oficjalną prezentację zestawu musimy jeszcze zaczekać.

W galerii znajdziecie zestaw zdjęć. 

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/lego-nes/

Tagi: lego lego nes nes Nintendo