Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 14:53
Death Stranding PC
361V

Death Stranding na Summer Game Fest. Hideo Kojima opowie o wersji na PC

Hideo Kojima będzie gościem Geoffa Keighley'a i opowie graczom o nowym wydaniu Death Stranding. Gra już jutro zadebiutuje na komputerach osobistych, więc gracze otrzymają niezbędne informacje dotyczące nowego wydania.

Summer Game Fest to dobra okazja do przedstawienia ciekawych gier, a jedną z takich produkcji bez wątpienia jest Death Stranding. Tytuł Hideo Kojimy został doceniony przez graczy na PlayStation 4, ale w końcu zapoznają się z nim kolejni odbiorcy: jutro odbędzie się premiera na PC.

Death Stranding trafi na komputery osobiste i skorzysta z między innymi wsparcia NVIDIA DLSS 2.0 (gra zadziała w ponad 100 fps), a podczas zbliżającego się wydarzenia powinniśmy usłyszeć ciekawostki dotyczące przygotowania gry na drugą platformę.

Hideo Kojima będzie gościem Geoffa Keighley'a i dzisiaj o godzinie 15:00 opowie o nowym wydaniu. Możemy też mieć nadzieje, że gdzieś tam w tle pojawi się gameplay z edycji na PC, ponieważ dotychczas nie otrzymywaliśmy wielu fragmentów, które pokazywały nowe wydanie przygotowane dla fanów rozgrywki na komputerach.

Death Stranding trafiło aktualnie wyłącznie na PS4 i gra zdaniem samego Hideo Kojimy osiągnęła satysfakcjonujący wynik sprzedaży. Niestety, nie otrzymaliśmy aktualnie konkretnej liczby.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment