Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2020 10:05
Far Cry 6
816V

Far Cry 6. Giancarlo Esposito, znany z ról w Mandalorianie i Breaking Bad, opowiada o pracy nad grą

Far Cry 6 stało się już faktem. Francuski wydawca oficjalnie potwierdził wieści o nowej odsłonie serii podczas wydarzenia Ubisoft Forward.

Po ujawnieniu najważniejszych trailerów Ubisoft został na deser ciekawy materiał, skupiony na postaci Antona Castillo, w którego wciela się w Far Cry 6 znany aktor Giancarlo Esposito.

Giancarlo Esposito zdradza w wywiadzie, który znajdziecie poniżej, że brał udział w wielu sekwencjach motion capture, wykonywanych na potrzeby Far Cry 6.

Esposito ma nadzieję, że udało mu się przekazać przez swoją rolę w grze, że "Anton jest ludzką istotą, posiadającą szerokie spektrum emocji i uczuć". Aktor chce by wybrzmiał również fakt, że postać jest mocno skonfliktowana wewnętrznie i że ma dylematy, co do dalszych posunięć.

W poniższym materiale, trwającym prawie 4 minuty, możemy - oprócz samej rozmowy - zobaczyć sceny z nagrań motion captrure w studiu Ubisoftu. Esposito, znany z serialu "Mandalorian", "Better Call Saul" czy "Breaking Bad", stwierdza, że musiał się przez pewien czas przyzwyczaić do skafandra motion capture i pracy w ograniczonych przestrzennie warunkach, które są dla niego nowością.

W tym miejscu znajdziecie podsumowanie wydarzenia Ubisoft Forward, na którym zapowiedziano Far Cry 6.

Tagi: far cry Far Cry 6 Ubisoft