Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.07.2020 15:30
WWE2K Battlegrounds premiera
605V

WWE 2K Battlegrounds z datą premiery. Zwariowany wrestling pojawi się już we wrześniu

Wygląda na to, że roczna przerwa w serii WWE 2K nie oznacza rozbratu z wrestlingiem w świecie gier wideo. Ten się pojawi, choć w nieco odmienionej wersji. 

Biorąc pod uwagę ostanie lata można odnieść wrażenie, że nad grami WWE 2K ciąży pewna klątwa. Ubiegłoroczna odsłona okazała się tak dużą wtopą, że 2K Games zdecydowało się odpuścić kontynuację i zrobić serii rok przerwy. Wymowny jest fakt, że nawet największy fanów decyzja... Zwyczajnie ucieszyła. 

Wydawcy nie zamierzają jednak zostawiać wielbicieli wrestlingu z pustymi rękami. Jeszcze w kwietniu zapowiedzieli prace nad ciekawą konwencją pod postacią WWE 2K Battlegrounds (na wzór NBA 2K Playgrounds 2), która miałaby załatać dziurę pomiędzy kolejnymi odsłonami głównej serii. 

Teraz zostało to oficjalnie potwierdzone, a my dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje już 18 września! Przy okazji ruszyły zamówienia w przedsprzedaży na Wersję Standardową oraz Wersję Deluxe. Pierwsza zasili listę dostępnych zawodników od kultowego Edge'a, a druga zapewni nam ponadto dodatkową walutę w grze i kosmetyczne dodatki dla Stone Cold'a, The Rocka oraz Rondy Rousey. 

Jeśli wciąż czujecie wahanie, rzućcie okiem na zwiastun i sami oceńcie, czy projekt trafia w Wasze gusta

Źródło: wwe.2k.com/battlegrounds/buy/

Tagi: 2K Games Saber Interactive WWE 2K Battlegrounds