Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 14:34
wwe 2k20
752V

Take-Two zawiodło się na WWE 2K20. Gra sprzedała się tragicznie

Prezes Take-Two jest zawiedziony sprzedażą, jak i jakością WWE 2K20.

WWE 2K20 to chyba najgorsza premiera minionego roku na rynku gier. Produkcja wydana przez 2K Games była strasznie niedopracowana, przez co większość graczy szybko zrezygnowała z kupna kolejnej odsłony serii o wrestlingu. Najnowsza odsłona WWE to po prostu bałagan techniczny.

W najnowszym ogłoszeniu kwartalnych wyników, dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zenick poruszył temat słabej jakości WWE 2K20. Mężczyzna powiedział, że gra była rozczarowaniem pod względem technicznym, jak i sprzedażowym. 

Chociaż jesteśmy rozczarowani, że WWE 2K20 nie spełniło naszych oczekiwań, zarówno pod względem sprzedaży, jak i jakości, 2K aktywnie współpracuje z Visual Concepts, aby wyeliminować błędy w WWE 2K20 - wkrótce zostaną opublikowane ich plany. Marka WWE stale się rozwija na całym świecie i nadal istnieje długofalowa szansa na rozwój naszej serii WWE 2K poprzez poprawę jakości gry.

Miejmy nadzieję, że kolejna odsłona serii będzie bardziej dopracowana. Nie oszukujmy się - WWE 2K20 to najgorsza odsłona franczyzy.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: 2K Games Visual Concepts WWE 2K20