Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2020 15:30
ranking pod początek lipca
476V

Ranking najchętniej kupowanych produkcji VOD ostatniego tygodnia. Trolle 2 zdominowały początek lipca

The Digital Entertainment przedstawiło listę filmów oraz seriali, które najczęściej kupowaliśmy w pierwszym tygodniu lipca. Trzeba przyznać, że pojawiło się kilka niespodzianek. 

Choć kina powoli otwierają się w wielu miejscach na świecie, to wciąż nie możemy mówić o ich wysokiej opłacalności. Wiele premier jest wciąż przekładanych, a kolejne kina opóźniają swoje starty. Doskonale pokazuje to, że fani wciąż preferują oglądanie na własnych telewizorach, w bezpiecznych czterech ścianach, zamiast udawać się do kin. 

I jak co tydzień, analitycy z The Digital Entertainment przygotowało listę, która posegregowała filmu oraz seriale cieszące się największą popularnością zakupową. Choć kina powoli się otwierają, wciąż jest to  prawdopodobnie najbardziej miarodajna forma zapoznawania się z tegorocznymi nowościami. Warto obserwować, jak wyglądają obecne trendy

I trzeba przyznać, że w pierwszym tygodniu lipca prezentowało się to co najmniej interesująco. Choć na pierwszym miejscu znalazł się film, to trzy kolejne zajął amerykański western od studia Paramount, "Yellowstone", ze swoimi trzema sezonami. Bardzo nisko wylądował "Sonic the Hedgehog" (zachęcam do sprawdzenia recenzji Jędrzeja), który wcześniej przez długi czas nie opuszczał pierwszego miejsca. Tak prezentuje się pierwsze 10 pozycji:

  1. Trolle 2
  2. Yellowstone Season 3
  3. Yellowstone Season 1
  4. Yellowstone Season 2
  5. The Outpost
  6. Sonic the Hedgehog
  7. Niewidzialny Człowiek
  8. Dzień Niepodległości
  9. Jumanji: Następny Poziom
  10. Bad Boys for Life

Źródło: https://www.degonline.org/portfolio_page/watched-at-home-top-20/

Tagi: kina ranking Trolle 2 vod