Szybcy i wściekli 9 wyślą bohaterów w kosmos? Aktor pobudził spekulacje

Filmy/seriale
3099V
Szybcy i wściekli 9 wyślą bohaterów w kosmos? Aktor pobudził spekulacje
Kajetan Węsierski | 11.07.2020, 12:40

Wygląda na to, że plotki mogą się potwierdzić, a bohaterowie "Fast 9" trafią do przestrzeni kosmicznej. Biorąc pod uwagę, w jakim kierunku idzie seria, nie byłoby to dużym zaskoczeniem. 

"Szybcy i wściekli" to seria filmów, która powoli staje się ogromnym uniwersum. Oprócz ośmiu dotychczasowych filmów pojawił się także jeden spin-off, a w planach są przecież trzy kolejne produkcje pełnometrażowe oraz gra wideo, która zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Dziewiąta część również miała pojawić się w najbliższych miesiącach, ale z powodu koronawirusa premiera została przeniesiona na przyszły rok, a dokładnie 2 kwietnia. Jeśli więc wszystkie pójdzie dobrze, właśnie wtedy przyjdzie nam zobaczyć kolejną odsłonę w kinach. 

Gdy podczas rozmowy z jednym z aktorów, Ludacrisem, poruszono temat fabuły rzeczonej odsłony i spekulowanej wyprawy bohaterów w kosmos, ten bardzo enigmatycznie odpowiedział:

Muszę Ci przyznać, że masz bardzo dobrą intuicję, ponieważ powiedziałeś coś dobrze, ale nie zamierzam tego zdradzić.

Rozmówca próbował wyciągnąć z niego odpowiedź, a gdy stwierdził, że na pewno chodzi o przestrzeń kosmiczną, aktor zakrył usta w wymowny sposób. Po tym wszystkim zaczął się droczyć: „Nie wiem. Nie wiem, co powiedziałeś”. O przeniesieniu serii w kosmos mówi się już od dłuższego czasu. W zeszłym roku Chris Morgan zdradził, że coś może być na rzeczy, a od tamtego momentu spekulacje tylko narastały. 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/amp/heat-vision/ludacris-insinuates-f9-goes-space-1302756?fbclid=IwAR1dDZHwx5qil7tKHjz3TrgUCgobgYa4wVnCqACTFlRWO8EQAALmdyl3bhY

Komentarze (69)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper