Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2020 11:56
Fast & Furious Crossroads
1827V

Szybcy i wściekli otrzymają „rewolucyjny” tryb sieciowy. Fast & Furious Crossroads z nowymi szczegółami

Fast & Furious Crossroads nie będzie najpiękniejszą grą aktualnej generacji, ale pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy zapewnią wciągający gameplay. Potwierdzone zostało przygotowanie kilku trybów sieciowych.

Zbliżająca się wielkimi krokami sierpniowa premiera Fast & Furious Crossroads to dobra okazja do systematycznego prezentowania przez Codemasters coraz nowszych materiałów dotyczących nowych wyścigów ze świata Szybkich i wściekłych.

Po najnowszym zwiastunie nie mamy złudzeń, że w Fast & Furious Crossroads zobaczymy genialną oprawę, jednak wciąż pozostaje nadzieja, że twórcy z Slightly Mad Studios dopracują rozgrywkę. Studio wczoraj zapowiedziało przygotowanie „rewolucyjnych” zmagań w Sieci, podczas których trzy zespoły będą mierzyć się w różnorodnych misjach.

Gracze skorzystają z różnych typów samochodów i gadżetów, jednak na szczegółową prezentację trybów rywalizacji musimy jednak zaczekać. Opcje zapowiadają się ciekawie – Andy Tudor (dyrektor kreatywny) wspomniał o walce w trzech formach wyzwań: ratowaniu i ochronie, szukaniu i zniszczeniu oraz w dotarciu do bezpiecznej strefy przed przeciwnikami.

Sprawdźcie również pierwszy trailer Fast & Furious Crossroads, w którym potwierdzono prace nad tytułem.

Źródło: Twitter: FastFuriousCR + realandytudor

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios