Nintendo Treehouse Live. Oglądajcie z nami pokaz Paper Mario i nowej produkcji studia WayForward

News
822V
Nintendo Treehouse Live. Oglądajcie z nami pokaz Paper Mario i nowej produkcji studia WayForward
Wojciech Gruszczyk | 10.07.2020, 18:47

Nintendo wciąż nie zaprosiło graczy na Nintendo Direct, ale dzisiaj odbędzie się Nintendo Treehouse Live. Podczas wydarzenia zobaczymy nowe materiały z Paper Mario: The Origami King, ale również zostanie zaprezentowana nowa produkcja studia WayForward.

Od miesięcy czekamy na wielki Nintendo Direct, który pozwoli nam zapoznać się z nowymi grami zmierzającymi na Nintendo Switcha. Zamiast tego – o godzinie 19:00 rozpocznie się Nintendo Treehouse Live.

Będzie to ostatnia szansa, by spojrzeć na większy gameplay z Paper Mario: The Origami King. Produkcja będzie dostępna już w przyszłym tygodniu, więc w zasadzie możemy uznać, że jest to typowa zagrywka Nintendo. Zazwyczaj takie pokazy były nazywane Nintendo Direct, jednak prawdopodobnie przez niedogodności związane z brakiem konkretnego Directa, firma postanowiła wykorzystać swoją serię Treehouse Live.

Na pokazie zobaczymy także nową grę WayForward Game – to właśnie te studio w ostatnim czasie opracowywało kolejne gry z uniwersum Shantae, ale trudno powiedzieć, na co możemy tym razem liczyć.

Jesteście zainteresowani Paper Mario: The Origami King? Sprawdźcie pierwszą ocenę gry. Znamy także lipcową ofertę Nintendo Switch Online.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper