redakcja PPE redakcja PPE 10.07.2020 18:00
Wielka Wyprzedaz
2880V

Wielka Wyprzedaż w Media Expert

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy do sprawdzenia oferty sieci Media Expert. Aktualnie trwa Wielka Wyprzedaż w ramach której czeka na Was mnóstwo produktów w obniżonych cenach. Nie brakuje również propozycji dla graczy. 

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert

W ramach Wielkiej Wyprzedaży czekają na Was tysiące produktów z różnych kategorii w tym oczywiście propozycje dla graczy. Poniżej kilka wybranych przez nas produktów, a pełną listę znajdziecie tutaj

Wiele produktów w ramach Wielkiej Wyprzedaży możecie nabyć w systemie płatności 50% teraz, a drugie 50% dopiero za pół roku. 

Wielka Wyprzedaż w Media Expert

To nie koniec aktualnych promocji, bo wciąż trwa akcja Kupuj taniej nawet -70%. Komplet promowanych produktów znajdziecie tutaj, a poniżej kilka propozycji.

Kupuj taniej nawet -70%


Media Expert premiery

Media Expert przypomina również o aktualnych i nadchodzących premierach gier. Na dedykowanej podstronie możecie szybko i wygodnie sprawdzić, jakie tytuły już zadebiutowały lub zadebiutują jeszcze w tym roku i złożyć zamówienie przedpremierowe. 

Przypomnijmy, że już lada moment, bo 17 lipca, ukaże się Ghost of Tsushima, a w kolejnych tygodniach m.in. Marvel's AvengersTony Hawk's Pro Skater 1+2 czy Assassin's Creed: Valhalla.

Premiery gier 2020 w Media Expert

Tagi: media expert