Far Cry 6 na PS4 i PS5. Gra pojawiła się na PSN - Giancarlo Esposito w grze Ubisoftu

Gry
6883V
Far Cry 6 na PS4 i PS5. Gra pojawiła się na PSN - Giancarlo Esposito w grze Ubisoftu
Wojciech Gruszczyk | 10.07.2020, 13:05

Sony zdradziło wielką niespodziankę Ubisoftu. Far Cry 6 zostanie zaprezentowany w najbliższą niedzielę i tak jak wcześniej zapowiadaliśmy: Giancarlo Esposito pojawi się w produkcji francuskiego producenta i wydawcy.

Ubisoft od kilku tygodni zaprasza graczy na Ubisoft Forward, które odbędzie się w najbliższą niedzielę. Teraz możemy potwierdzić: Far Cry 6 pojawi się na imprezie! Producent i wydawca nie mógł liczyć na bezproblemową prezentację. Co ciekawe, potwierdzając wcześniejsze plotki, Giancarlo Esposito, czyli aktor znany między innymi z „Breaking Bad”, pojawi się w grze Francuzów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Far Cry 6 będzie dostępny na aktualnej oraz następnej generacji. Premiera odbędzie się 18 lutego 2021 roku. Gracze mogą liczyć na bezpłatne przejście z PlayStation 4 na PlayStation 5. Wiadomość pochodzi z PlayStation Store, ale analogicznej sytuacji możemy spodziewać się na platformach Microsoftu, gdzie edycję z Xboksa One przeniesiemy na Xboksa Series X.

Według dostępnych informacji, akcja Far Cry 6 odbędzie się w „tropikalnym raju zamrożonym w czasie”, a dokładnie w miejscowości Yara. To właśnie w tym miejscu twardą ręką rządzi dyktator Anton Castillo.

Gracze wcielą się w Daniego Rojasa, mieszkańca Yary, który zostanie partyzantem, by wyzwolić swój naród. Twórcy potwierdzają: Far Cry 6 zapewni największą mapę w historii serii! A podczas akcji trafimy do między innymi dżungli, na plażę oraz do Esperanzy, czyli stolicy Yary. W trakcie rozgrywki będziemy wykorzystywać „prowizoryczną broń” i najróżniejsze pojazdy.

Możemy także potwierdzić, że gra zaoferuje kooperację dla dwóch graczy.

Far Cry 6 na PS4 i PS5. Gra pojawiła się na PSN - Giancarlo Esposito w grze Ubisoftu

Fakes Forge przygotował nawet okładkę na PS5 ;)

Źródło: https://store.playstation.com/zh-hant-hk/product/JP0001-CUSA15645_00-FC6EDSTANDARD000

Komentarze (142)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper