Uncharted nie może czekać. Tom Holland przygotowuje się do roli Nathana Drake'a

Filmy/seriale
2505V
Uncharted nie może czekać. Tom Holland przygotowuje się do roli Nathana Drake'a
Iza Łęcka | 10.07.2020, 12:40

Sony w końcu rozpocznie prace na planie „Uncharted”. Tom Holland potwierdził, że właśnie trwają przygotowania, po których aktorzy rozpoczną nagrywanie filmu osadzonego w niezwykle popularnym uniwersum. Aktor przedstawił zdjęcie po wizycie u makijażystów.

Przymiarki do filmu „Uncharted” trwają od 2008 roku, tymczasem dopiero w kwietniu aktorzy trafili na plan. Wszyscy wyczekujący na przygodę Nathana Drake'a na wielkim ekranie zbyt długo nie mogli świętować, ponieważ po zaledwie jednej dobie prace zostały przerwane. Po zażegnaniu kolejnych trudności związanych z pandemią, produkcja najwyraźniej powraca na właściwe tory i już wkrótce Tom Holland przywdzieje strój charakternego poszukiwacza skarbów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Aktor potwierdził, że właśnie przygotowuje się do roli, na swoim Instagramie udostępniając zdjęcie w makijażu i wystylizowanej fryzurze – trzeba przyznać, że stylizacja prezentuje się całkiem interesująco. Na wielkim ekranie zobaczymy także Marka Wahlberga, Antonio Banderasa, Tati Gabrielle oraz Sophię Taylor Ali.

Tom Holland przeżywa obecnie intensywny okres w swojej karierze – po wcieleniu się w młodego Nathana Drake'a, rozpoczną się przygotowania do kolejnego „Spider-Mana” dla Marvel Cinematic Universe. Człowiek-Pająk będzie również głównym ogniwem rozwijanego „Sony Pictures Universe of Marvel Characters”. W 2021 roku odbędzie się premiera dwóch filmów: „Morbius” (19.03.2021) i „Venom: Let There Be Carnage” (25.06.2021).

W międzyczasie do kin trafią „Uncharted” (16.06.2021) i niezatytułowana kontynuacja „Spider-Man: Daleko od domu” (05.11.2021) – w obu filmach główną rolę gra właśnie Holland.

Uncharted nie może czekać. Tom Holland przygotowuje się do roli Nathana Drake'a

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/uncharted-movie-tom-holland-spoilers-hair-instagram/

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper