Skyrim na PS5. Amazon zdradził nowe wydanie [Aktualizacja]

Plotka
2524V
Skyrim na PS5. Amazon zdradził nowe wydanie [Aktualizacja]
Iza Łęcka | 10.07.2020, 09:30

Skyrim to kolejna produkcja, która zawędruje na nadchodzącą generację. Tytuł Bethesdy debiutował w 2011 roku, choć za kilka miesięcy może odbyć się premiera następnego wydania. Smoki nadlecą na PS5 i najpewniej na Xboksa Series X.

The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutował w 2011 roku na PlayStation 3, Xboksach 360 i komputerach osobistych. W 2016 roku odbyła się premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz ponownie na PC. Wkrótce Bethesda powinna ujawnić trzecie wydanie - teraz przygotowane na next-geny.

Na francuskim Amazonie pojawiło się już specjalna edycja The Elder Scrolls V: Skyrim, które zapowiada nową wersję przygody przepełnionej niebezpiecznymi bestiami pokrytymi łuskami. Bethesda jeszcze nie ujawniła gry, dlatego też pozostaje nam czekać na oficjalną prezentację. Co ciekawe, Skyrim został ponownie wystawiony w pełnej cenie – w tym wypadku jest to nawet 70 euro.

Prawdopodobnie Bethesda może zaprezentować kilka nowych funkcji, dzięki czemu zaoferuje sympatykom ubijania smoków Skyrima w nowym pudełku. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że dzięki Wstecznej Kompatybilności gry będą dostępne na PS5 i Xboksie Series X, więc deweloperzy i wydawcy muszą zaoferować coś więcej, jeśli zdecydują się na ponowną sprzedaż swoich tytułów.

Podczas The Future of Gaming zobaczyliśmy pierwsze, next-genowe pozycje Bethesdy, które będą dostępne aktualnie tylko na PS5.

[Aktualizacja]
Otrzymaliśmy wiadomość, że screen to prawdopodobnie przerobiona okładka innej produkcji. Musimy zaczekać na oficjalne ogłoszenie Bethesdy.

Źródło: Twitter: NextGenPlayer

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper