Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 14:36
The Last of Us x Uncharted
3233V

PS5 nie może czekać. Twórcy The Last of Us i Uncharted szukają pracowników do nowej produkcji

PS5 potrzebuje wielu wyjątkowych historii i Naughty Dog rozpoczyna już prace nad nową produkcją. Deweloperzy odpowiedzialni za serie The Last of Us i Uncharted potrzebują pracowników do kolejnej gry.

Naughty Dog posiada aktualnie ponad 25 ofert pracy i taka sytuacja nie dzieje się bez przyczyny. Twórcy zakończyli rozwój historii z The Last of Us 2, mają teraz opracowywać sieciowy tryb, ale jednocześnie mogą już myśleć o kolejnym projekcie.

Neil Druckmann już wcześniej wspominał o The Last of Us 3 lub nowym IP, ale tak naprawdę nie wiemy, na jaką produkcję postawiło studio. Jedno jest pewne: Naughty Dog poszukuje deweloperów do gry na PS5.

W niektórych ofertach pojawiają się wzmianki o rozgrywce single-player, co w przypadku tego studia nie jest specjalnie zaskakujące, ale dobrze, że Naughty Dog nie próbuje czegoś nowego i nie chce zrezygnować z opowiadania historii.

Na pokaz tytułu musimy zaczekać, ale akurat w przypadku tego studia zawsze warto. Wolelibyście The Last of Us 3, Uncharted 5 czy jednak nowe IP?

Źródło: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-part-2-dev-hiring-for-what-is-surely-its-first-ps5-game-mentions-single-player/

Tagi: Naughty Dog PS5 The Last of Us Uncharted