Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2020 12:30
Deadly Premonition 2 oceny
1123V

Deadly Premonition 2 z ogromnym rozstrzałem ocen. 10/10 przy tragicznych wpadkach technicznych

Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise zostało już ocenione w naszej recenzji. Jak tytuł postrzegają inne serwisy? Sprawdźmy to razem.

Śmiało można powiedzieć, że Deadly Premonition 2 podzieliło dziennikarzy - dokładnie tak jak bardzo kontrowersyjna, pierwsza odsłona marki.

Deadly Premoniton 2 doczekało się ogromnego rozrzutu ocen - od 10/10 (od redakcji Digitally Downloaded) i 9/10 od Dualshockers do tak niskich not jak 2/10 od USgamera i 3/10 od GameSpew.

Recenzenci chwalą ciekawą i bardzo oryginalną (często zwariowaną) fabułę gry, ale ganią ja za techniczne potknięcia (podobnie jak w recenzjach części pierwszej). Problem polega na tym, że tytuł na Switch w segmentach przemieszczania się po miasteczku nie potrafi utrzymać 20 fps (animacja zdaje się często spadać nawet w okolice 10 fps), a na dodatek część dziennikarzy narzeka na  długie loadingi, które psują przyjemność z zabawy.

Problem możecie zobaczyć sami na poniższym gameplayu. Od 2 minuty zaczyna się pokaz wpadek technicznych, z jakimi mamy do czynienia w Deadly Premoniton 2. 

Deadly Premoniton 2 uzyskało średnią ocen na poziomie 5,7/10. Naszą recenzję gry możecie przeczytać tutaj.

Tagi: Deadly Premonition 2: A Blessing in Disguise Rising Star Games Toybox