Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2020 11:17
Ivan Disney
533V

"Jedyny i niepowtarzalny Ivan" nie trafi do kin. Zwiastun zdradza datę premiery filmu Disneya

Disney przedstawił dzisiaj zwiastun filmu "Jedyny i niepowtarzalny Ivan" ("The One and Only Ivan"). Zobaczcie jak prezentuje się nowa, wysokobudżetowa produkcja amerykańskiej korporacji.

W filmie "Jedyny i niepowtarzalny Ivan" nie zabraknie gwiazd. W produkcji wystąpili m.in. Danny'ego DeVito, Sam Rockwell (podkładający głos tytułowemu bohaterowi), Bryan Cranston i Angelina Jolie. Reżyserią filmu zajęła się Thea Sharrock. Głównym bohaterem produkcji jest goryl, tytułowy Ivan, który prawie całe życie spędził w cyrku. Scenariusz filmu opowiada o próbie wydobycia rzeczonego zwierzaka z tego przybytku.

Według pierwotnych założeń "Jedyny i niepowtarzalny Ivan" miał trafić do kin na całym świecie. Pandemia pokrzyżowała jednak plany Disneya i produkcję będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie VOD Disney+. Stanie się to 21 sierpnia 2020 r.

Dla nas stanowi to oczywiście problem, bo Disney+ wejdzie do polskiej oferty dopiero w 2021 roku. Niestety można powiedzieć, że jesteśmy traktowani po macoszemu w porównaniu z innymi europejskimi krajami.  24 marca 2020 r. platforma Disney+ zadebiutowała w UK, Irlandii, Francji, Austrii, Niemczech, Szwajcarii i Włoszech. Nadal nie znamy dokładnego terminu startu Disney+ w Polsce.

Tagi: disney disney+ film kino