Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2020 10:13
Promocja PSN PS4 Sherlock Holmes The Devil's Daughter
4647V

Gry na PS4 w promocji. Sherlock Holmes The Devil's Daughter za zaledwie 7,90 zł

Sony zaprasza na jeszcze jedną promocję. Gracze mogą sięgnąć po wiele gier w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci PS Plus otrzymają możliwość kupienia produkcji z dodatkowym rabatem.

Sony ponownie zaprasza sympatyków konsolowej rozgrywki do zakupu gier z PS4 w promocyjnych cenach. Tym razem lista jest na tyle interesująca, że zawiera produkcje w bardzo niskich cenach. Klienci PlayStation Plus kupią Sherlock Holmes The Devil's Daughter za 7,90 zł, Solitaire za 8,40 zł, Mahjong za 6,30 zł lub Motorcycle Club za 7,90 zł. Nie są to ceny, które często spotykamy na PlayStation Store – nawet w przypadku obniżek.

W korzystnych cenach znajdziecie również 2Dark (15,80 zł), Warhammer 40,000: Inquisitor — Martyr (25,35 zł) lub Tennis World Tour (25,35 zł). Za 50 zł można złożyć zestaw składający się z kilku ciekawych tytułów. W tym wypadku nie mówimy o najnowszych grach AAA, choć nawet na poniższej liście znajdziecie interesujące produkcje, z którymi spędzicie wiele przyjemnych wieczorów.

Jeżeli jesteście żądni kolejnych promocji, sprawdźcie najnowszy Humble Choice oraz pobierzcie darmowe Hue z Epic Games Store.

Gry nas PS4 w promocji (PS Plus)

Gra Cena promocyjna Cena PS Plus

Źródło: PlayStation Store (informacje pobrane przez skrypt)

Tagi: gry w promocji playstation 4 promocja ps4