Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 22:00
Hue
1098V

Hue za darmo w Epic Games Store. Za tydzień pobierzemy aż 3 gry

Epic Games ponownie zmieniło plany i dzisiaj możemy pobrać tylko jedną produkcję. Gracze za darmo zgarną Hue, ale za tydzień mamy ściągnąć aż trzy tytuły. Jeśli oczywiście korporacja dotrzyma słowa i nic nie zostanie zmienione.

Epic Games w zeszłym tygodniu zapowiadało, że gracze pobiorą Conan Exiles oraz Hue, jednak korporacja musiała zmienić plany. Klienci Epic Games Store mogą ściągnąć tylko ten drugi tytuł i niestety produkcja studia Funcom nie znalazła się na zestawieniu na przyszły tydzień.

Hue – pobierz za darmo

Hue to nagradzana gra logiczna, w której gracze kształtują świat zmieniając jego kolory i tła. Deweloperzy podkreślają, że choć ich pozycja opiera się na barwach, to przygotowali pełne wsparcie dla osób cierpiących na monochromatyzm – zainteresowani skorzystają z symboli umożliwiających identyfikację kolorów.

Epic Games chce najwidoczniej wynagrodzić graczom dzisiejszą wpadkę i potwierdziło dobrą wiadomość na przyszły tydzień. Od 9 lipca mamy pobrać za darmo Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition oraz The Escapists 2. Są to trzy przyzwoite tytuły, które mogą zainteresować wielu graczy.

Sprawdźcie także najnowszą promocję na PlayStation Store.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Curve Digital epic games Fiddlesticks Hue za darmo