Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2020 13:31
Horizon Zero Dawn PS4 Pro vs PC Early Graphics Comparison
4464V

Horizon Zero Dawn na nowym porównaniu. Ujęcia prezentują różnice w wersjach PS4 Pro i PC

Na pełną prezentację nowej wersji Horizon Zero Dawn musimy zaczekać do przyszłego miesiąca. Już teraz jednak, dzięki fragmentom rozgrywki udostępnionym przez deweloperów, możemy dostrzec różnice pomiędzy edycją przygotowaną na PlayStation 4 Pro a nowym wydaniem.

Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna na PC jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni. Dzisiaj wspominaliśmy już o powodzie zwiększenia ceny, wcześniej sprawdziliśmy wstępne porównanie, a teraz możemy spojrzeć na kolejne zestawienie. Najnowszy materiał skupia się na nowych ujęciach, dokładniej prezentując różnice pomiędzy wydaniami.

W zapowiedzi nowego wydania deweloperzy potwierdzili, że chcą zapewnić między innymi efekty bardziej dopracowanej roślinności i otoczenia, które mogliśmy już podziwiać na pierwszym zwiastunie. Najnowsze porównanie obrazuje zastosowane zmiany, na które natrafią gracze decydujący się na poznanie przygody Aloy w wersji na PC.

Horizon Zero Dawn będzie wyglądać lepiej na PC, co nie powinno być zbytnią niespodzianką, gdyż zgodnie z zapewnieniami nie będziemy mieć do czynienia ze zwykłym portem. Niestety, część graczy nie chce się pogodzić z decyzją twórców. W Sieci od ubiegłego tygodnia trwa dyskusja – według niektórych fanów marki PlayStation, Guerrilla Games nie powinno starać się zapewnić udoskonaleń i oprawy lepszej od wersji z PlayStation 4 Pro. Musimy jednak pamiętać, że Horizon Zero Dawn najpewniej trafi także PS5, a wtedy deweloperzy posłużą się już stworzonym poprawkami, które zapewnią lepsze wrażenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Zero Dawn: Edycja Kompletna Sony Interactive Entertainment