Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.07.2020 12:45
Nintendo Direct w lipcu
876V

Nintendo Direct już niedługo? Najnowsze doniesienia sugerują transmisję jeszcze w lipcu

Fani Nintendo nie mają ostatnimi czasy wielu powodów do radości, jeśli chodzi o nowe gry. Niewiele premier i cisza w kontekście jakichkolwiek zapowiedzi mogą być przybijające. 

Nintendo Direct to specjalna transmisja, która organizowana jest, aby wszyscy posiadacze konsoli Nintendo Switch mogli dowiedzieć się w jednym miejscu o wszystkich najważniejszych premierach, jakie trafią na urządzenie. Niestety od kilku miesięcy panuje na ten temat cisza, a my dostajemy wyłącznie pokazy tematyczne (jak ostatni, traktujący o Pokemonach). 

Najnowsze doniesienia pozwalają jednak na trochę optymizmu. Użytkownik KeliosFR, który przewidywał już wcześniejsze wydarzenia Nintendo (np. Animal Crossing Direct w lutym, i Nintendo Direct Mini w marcu, które rzeczywiście się odbyły), poinformował, że firma planuje wydarzenie jeszcze na lipiec! Niestety, nie dostaliśmy żadnej daty premiery, ani szczegółów. 

Fani liczą jednak, że wreszcie ujrzą grę związaną z kultowym Metroidem, na przykład Metroid Prime 4, więcej materiałów z Paper Mario: The Origami King, a także ewentualne informacje o kontynuowaniu prac nad The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny) i kolejnymi odświeżeniami przygód hydraulika. 

Są to oczywiście zaledwie plotki i nawet jeśli informacje Keliosa sprawdzały się dawniej, nie ma pewności, czy będzie tak także i tym razem. Bez wątpienia jednak nastał najwyższy czas, aby zaprezentować trochę nowości fanom Nintendo.

Źródło: https://twistedvoxel.com/nintendo-direct-july/

Tagi: Bandai Namco metroid prime Metroid Prime 4 Nintendo Retro Studios