Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2020 15:34
The Pokemon Company Prezentacja Pokemonów
1921V

Prezentacja Pokemonów odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Gracze mają nadzieję na nową produkcję

The Pokemon Company zaprasza graczy na nowe wydarzenie, podczas którego na pewno zobaczymy przynajmniej kilka Pokemonów. Pewniakiem wydają się szczegóły zbliżającego się dodatku, ale gracze wierzą w konkretne informacje dotyczące nowej gry z serii.

The Pokemon Company przygotowuje się do premiery Pokemon Sword/Shield: The Isle of Armor i pierwszy dodatek do ubiegłorocznych Pokemonów może okazać się jedną z atrakcji zbliżającej się prezentacji. Trudno jednak oczekiwać, by deweloperzy przez 11 minut chcieli omawiać wyłącznie już wydane rozszerzenie.

The Pokemon Company zaprasza graczy na prezentację, która rozpocznie się o godzinie 15:00. Wielu fanów marki ma nadzieję, że wspomniane DLC będzie wyłącznie dodatkiem do znacznie ciekawszej prezentacji.

Japończycy jednak nie zdradzają szczegółów, a zapraszają na pokaz, który powinien zaprezentować najbliższe plany na tę markę. Nie będzie raczej dużym zaskoczeniem, gdy deweloperzy wyciągną z rękawa nową produkcję lub kolejne odświeżenie znanej historii. Jak wiadomo Pokemony wciąż generują olbrzymie wyniki, więc The Pokemon Company nie ma problemów z oferowaniem zróżnicowanych przygód.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Nintendo Switch Pokemony switch The Pokemon Company