Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 23:00
The Old Guard Netflix
695V

The Old Guard od Netflix wygląda nieźle. Zwiastun przedstawia historię filmu z Charlize Theron

Netflix opublikował pełny zwiastun „The Old Guard” i produkcja może okazać się świetną opcją na lipcowy wieczór. Film z Charlize Theron pewnie nie zaoferuje najbardziej ambitnej historii z 2020 roku, ale w produkcji na pewno nie zabraknie efektownych scen.

„The Old Guard” to najnowsza propozycja platformy Netlix na lipiec. Streamingowy gigant na początku tygodnia potwierdził pełną listę premier i bez wątpienia film stworzony przez Ginę Prince-Bythewood („Miłość i koszykówka”, „W cieniu jupiterów”) może okazać się dobrą opcją na przyjemny wieczór. Reżyserka opracowała projekt na podstawie scenariusza Grega Rucka – to on stworzył komiks o tym samym tytule, który był ilustrowany przez Leandro Fernandeza.

Historia „The Old Guard” skupia się na grupie najemników, którzy biorą udział w najbardziej niebezpiecznych misjach. To oni od stuleci walczą o bezpieczeństwo świata i dzięki swoim niezwykłym właściwością mogą rywalizować z każdym wrogiem. Oddział jest zarządzany przez Andy (Charlize Theron), która musi odnaleźć Nil i dołączyć ją do zespołu.

Najnowszy zwiastun dobrze przedstawia „The Old Guard” i może zachęcić wielu widzów do zapoznania się z przygodą. Sprawdźcie również nasze najnowsze zestawienie lipcowych ofert platformy Netflix i HBO GO.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: Netflix netflix polska serial The Old Guard trailer zwiastun