Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2020 13:43
Cowboy Life Simulator
491V

Cowboy Life Simulator na pierwszym zwiastunie. Ciężkie życie kowboja w polskiej grze

Polacy znów mają ciekawy pomysł na gameplay - tradycyjnie już w kategorii zwariowanych "symulatorów", w którym specjalizuje się kilka rodzimych firm.

Tym razem tym ciekawym pomysłem jest... symulator życia kowboja. Jeśli spodobał się wam pewien segment rozgrywki z Red Dead Redemption 2, w którym zajmowaliśmy się ciężką pracą na farmie, to pewnie zakochacie się w pomysłach przedstawianych w Cowboy Life Simulator przez zespół Rockgame z Warszawy, który podlega firmie PlayWay SA.

W Cowboy Life Simulator wcielimy się w postać zajmującą się utrzymaniem swoich koni, bydła i rozbudową swojego rancza. W grze pojawią się motywy survivalowo-rzemieślnicze, np. możliwość rozbudowy swojego domostwa, stodoły i innych użytkowych budynków. 

Nie zabraknie też motywów związanych z odpoczynkiem od pracy kowboja. Główny bohater będzie mógł wybrać się do saloonu i bawić się w hazardowe gry. Sporadycznie mamy odpierać ataki bandytów, chcących ukraść hodowane przez nas stado.

Niestety trochę jeszcze poczekamy na premierę Cowboy Life Simulator. Premiera odbędzie się dopiero 27 maja 2021 roku. Póki co planowana jest tylko wersja na PC.

Przy okazji sprawdźcie inny całkiem dobrze się zapowiadający "symulator", czyli Ninja Simulator, nad którym pracuje równolegle warszawskie studio RockGame.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1151380/Cowboy_Life_Simulator/

Tagi: pc playway polska rockgames steam