Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 17:39
Ellie The Last of Us 2
1143V

The Last of Us 2 zebrało mnóstwo pochwał. PlayStation Polska chwali się opiniami o grze

The Last of Us 2 to zdecydowanie najgłośniejsza produkcja 2020 roku. Tytuł zebrał sporo pochwał i wywołał kilka głośnych dyskusji. PlayStation Polska postanowiło podsumować ostatnie opinie dotyczące gry Nauhgty Dog.

The Last of Us 2 to aktualnie najlepiej oceniana gra 2020 roku (94% za Opencritic), która choć podzieliła część graczy, to jednak osiągnęła fantastyczne wyniki. Produkcja to aktualnie najszybciej kupowana gra ekskluzywna Sony na wciąż aktualnej generacji.

Naughty Dog nie potwierdziło swoich kolejnych planów, ale Neil Druckmann już kilkukrotnie sugerował, że deweloperzy mogą w przyszłości zająć się The Last of Us 3. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ deweloperzy muszą w tym wypadku zadbać o odpowiednią historię.

PlayStation Polska postanowiło podsumować opinie dziennikarzy i opublikowało zwiastun zbierający kilka recenzji. Materiał nie jest specjalnie rozbudowany, ale trzeba przyznać, że osoba odpowiedzialna za montaż nie zawiodła.

Co ciekawe, od czasu sławetnego bombardowania recenzji The Last of Us 2, gra otrzymała wiele pozytywnych opinii, dzięki którym średnia podwyższyła się do 4,9.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II