Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 14:14
A Plague Tale: Innocence Asobo Studio
790V

A Plague Tale: Innocence zaliczyło świetny wynik. Twórcy mogą w spokoju rozwijać kontynuację

Twórcy A Plague Tale: Innocence potwierdzili świetny wynik wygenerowany przez przygodę rodzeństwa. Deweloperzy dziękują za wsparcie i przypominają o bardzo dobrych opiniach dotyczących gry.

A Plague Tale: Innocence zadebiutowało w maju 2019 roku i produkcja Asobo Studio zaskoczyła branżę. Gra zebrała oceny na poziomie 81% i zaoferowała ciekawą historię trwającą odrobinę ponad 10 godzin. Tytuł został równie ciepło przyjęty przez graczy, którzy nie spodziewali się tak dobrze przedstawionej opowieści.

Teraz mogę potwierdzić, że A Plague Tale: Innocence w odrobinę ponad rok osiągnęło ponad 1 mln sprzedanych egzemplarzy. Jest to naprawdę dobry wynik biorąc pod uwagę nowe IP, które w dodatku nie było promowane przez jednego z największych wydawców.

Twórcy potwierdzili, że nie zamierzają rozwijać A Plague Tale: Innocence, ale według plotek – Asobo Studio pracuje już nad stworzeniem pełnoprawnej kontynuacji. Autorzy mogą opowiedzieć kilka ciekawych przygód w zaproponowanym w ubiegłym roku świecie.

Źródło: Twitter: APlagueTale

Tagi: A Plague Tale: Innocence Asobo Studio Focus Home Interactive