Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.07.2020 09:43
Skater XL
393V

Skater XL z 3 mapami od fanów w dniu konsolowej premiery. Zwiastun prezentuje skateparki na PS4

Skater XL niedługo wyjdzie z fazy Wczesnego Dostępu, która jest bardzo chwalona przez fanów. Miłośnicy gry już dwoją się i troją, tworząc własne tory do jazdy.

Do produkcji Easy Game Studios można projektować i wykonywać własne skateparki w formie modów. Właśnie na tym temacie skupia się najnowszy trailer Skater XL. Wydawca ogłosił w zwiastunie, że w dniu premiery w grze również na konsolach dostępne będą 3 mapy stworzone przez społeczność fanów. Mapy możecie sprawdzić na poniższym materiale wideo. Gameplay pochodzi tutaj z wersji na PS4. W kolejnych aktualizacjach twórcy mają dodawać inne, najwyżej oceniane tory stworzone przez fanów.

Skater XL zaliczył małe opóźnienie w wydaniu wersji 1.0. Tytuł miał trafić w takiej formie na rynek już na początku lipca, ale wiemy, że deweloperzy potrzebowali jeszcze kilku tygodni na ostateczne dopracowanie wszystkiego. Nowy termin premiery tej skaterskiej produkcji to 28 lipca - wtedy gra trafi w wersji 1.0 równocześnie na PS4, XOne i PC.

Oczywiście miłośnicy tematu jazdy na deskorolce czekają aktualnie również na premierę Tony Hawk's Pro Skater 1+2. Dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzyma niedługo demo - stanie się to już w połowie sierpnia.

Tagi: Easy Day Studios Skater XL