Iza Łęcka Iza Łęcka 01.07.2020 09:27
SoulCalibur 6 Geralt
756V

Soulcalibur 6 w Xbox Game Pass. Gracze mogą sprawdzać bijatykę

Microsoft szykuje się do ogłoszenia pierwszego zestawu gier w lipcowym Xbox Game Pass – na liście produkcji na pewno pojawi się Soulcalibur 6.Tytuł jest już dostępny dla klientów usługi amerykańskiej korporacji.

Soulcalibur VI zadebiutował na rynku w październiku 2018 roku. W Polsce o produkcji było bardzo głośno ze względu na jednego z bohaterów – Geralt został ciepło przyjęty przez wielu graczy. Deweloperzy po premierze rozwijali tytuł, oferując między innymi Haohmaru z Samurai Shodown oraz Hildę.

Wczoraj Microsoft zapowiadał rozbudowanie oferty, ale nie pokusił się o przedstawienie gier. Teraz możemy jednak potwierdzić, że Soulcalibur 6 trafił do Xbox Game Pass. Bijatyka Bandai Namco jest już dostępna dla użytkowników usługi.

Jeszcze dzisiaj powinniśmy zobaczyć szczegółową listę pierwszych lipcowych premier. Korporacja z Redmond od pewnego czasu prezentuje gry w dwóch turach – na początku miesiąca poznajemy zestaw tytułów, które zawitają w usłudze do połowy miesiąca, a kolejna lista pojawia się w późniejszym terminie.

Soulcalibur 6 od premiery został rozbudowany, więc nawet jeśli graliście w bijatykę w okolicy debiutu, warto sprawdzić jakie atrakcje zaserwowali graczom specjaliści z Project Soul.

Soulcalibur 6 w Xbox Game Pass

Źródło: https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/hj4zxw/soul_calibur_6_is_up_on_gamepass/

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI