Iza Łęcka Iza Łęcka 01.07.2020 08:46
PS4 DualShock 4 Limitowane Edycje
3959V

Sony oferuje pracownikom specjalne kontrolery do PS4. Limitowane urządzenia zostały znalezione na aukcji

Sony nagradza swoich pracowników specjalnymi wersjami DualShocków 4. Niespodziewanie dwa pady w specjalnych edycjach trafiły na aukcję, dzięki czemu możemy sprawdzić jak się prezentują.

Na kanale YouTube MetalJesusRocks pojawił się materiał z bardzo nietypowymi znaleziskami. W trakcie poszukiwań rocznicowej edycji PlayStation 4, jeden z widzów YouTubera natrafił na aukcję z limitowanymi kontrolerami do PS4. Po zakupie, pady trafiły do influencera. Urządzenia zostały opracowane z  myślą o pracownikach Sony – pierwszy trafił do członków zespołu operacyjnego, natomiast drugi miał być podarunkiem dla osób zatrudnionych w obsłudze klienta.

Nieczęsto mamy okazję zobaczyć sprzęt z tak limitowanej edycji, bowiem zazwyczaj nie trafia on na aukcje. Kontrolery mają specjalne oznakowania: na nowym opakowaniu możemy dostrzec podziękowania dla pracowników podkreślające ich zasługi dla firmy. Sam DualShock 4 został wzbogacony charakterystycznymi, nowymi motywami, które zobaczycie na panelu dotykowym. Symbolicznie prezentuje się grafika przedstawiająca trzy postacie trzymające logo PlayStation – jest to na pewno bardzo wymowne dla pracownika, który zajmuje się obsługą klientów japońskiej korporacji.

Jesteście zainteresowani tematem PlayStation? Sprawdźcie najnowszą promocję na PlayStation Store oraz poznajcie szczegóły dotyczące aktualizacji gier z PS4 na PS5.

Źródło: https://www.psu.com/news/rare-sony-employee-ps4-controllers-unboxed-by-youtuber/

Tagi: playstation 4 ps4 sony