Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 14:04
Kierunek noc netflix
752V

Kierunek: Noc otrzyma 2. sezon. Netflix będzie kontynuował historię

Netflix zamierza rozwijać historię zapoczątkowaną w maju. Widzowie doczekają się drugiego sezonu „Kierunek: Noc”. W przygotowanie serialu ponownie będzie zaangażowany Tomasz Bagiński.

Netflix nie ma oporów przed kasowaniem produkcji, ale tym razem otrzymaliśmy pozytywną wiadomość. „Kierunek: Noc” otrzyma drugi sezon i historia pasażerów lotu z Brukseli będzie kontynuowana. Tak rozwój wydarzeń zapowiedział twórca i scenarzysta Jason George:

„Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji Kierunek: Noc. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów.”

Jason George podkreśla, że możemy liczyć na rozwijanie znanej opowieści, więc jeśli spodobała się Wam obsada pierwszego sezonu, to możecie liczyć na rozwój niektórych wątków. Nie otrzymaliśmy oczywiście szczegółów premiery, a nawet nie powinniśmy przygotowywać się na szybki debiut, ale pewnie Netflix będzie systematycznie informował widzów o postępach prac nad projektem.

Naszą recenzję „Kierunek: Noc” przeczytacie na portalu od premiery. Jędrzej w swoim czasie zachwalał między innymi wciągającą fabułę, ciekawe zwroty akcji czy też solidnie napisanych bohaterów. Sprawdźcie pełen tekst.

Netflix potwierdził już lipcowe premiery i widzowie mogą szykować się na kilka ciekawych seriali oraz filmów. Pełne zestawienie znajdziecie na naszej stronie.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix/mslgroup.com

Tagi: Kierunek: Noc kierunek: noc 2 netflix