Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2020 10:39
No Straight Roads demo
415V

No Straight Roads wygląda zaskakująco dobrze! Zwiastun z nową datą premiery i demo

No Straight Roads miało pojawić się na rynku już w czerwcu w wersji na PS4, XOne, Switch i PC. Studio Metronomics z Malezji miało jednak utrudnioną pracę w związku z pandemią koronawirusa, co zmusiło firmę do opóźnienie terminu premiery.

No Straight Roads pojawi się na rynku z drobnym opóźnieniem. Okazuje się, że ta produkcja szykowana dla PS4, Switch, XOne i PC trafi na rynek 25 sierpnia 2020 r. Gra dorobiła się przy okazji ogłoszenia opóźnionego terminu premiery nowego trailera, który możecie sprawdzić poniżej.

Jedno trzeba tutaj napisać - No Straight Roads zapowiada się zaskakująco dobrze. Gra, nad którą pieczę sprawuje Wan Hazmer (główny designer Final Fantasy XV) i Daim Dziauddin (grafik koncepcyjny pracujący wcześniej nad Street Fighterem V) wygląda świetnie na ujawnionym gameplayu. W tytule, w którym motywem przewodnim jest muzyka, weźmiemy udział w rytmicznych walkach na ulicach Vinyl City. Bohaterowie próbują w No Straight Roads przeprowadzić "rockową rewolucję", przeciwstawiając się dominującemu stylowi muzycznemu, który działa jak masowe pranie mózgów obywateli.

Od dzisiaj tytuł można sprawdzać w formie dema na Epic Games Store.

Tagi: Metronomik No Straight Roads Sold Out