Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.06.2020 11:57
Doom Eternal Classic
1016V

Doom Eternal wygląda jak strzelanka z lat 90. Aktualizacja z trybem Classic w akcji

Doom Eternal zostało bardzo ciepło przyjęte przez krytyków i samych graczy (średnia ocen na poziomie 8,7/10 na Metacritic). Nie dziwi zatem, że tytuł jest cały czas rozwijany.

Deweloperzy Doom Eternal zapowiedzieli już, że nowa strzelanina, stanowiąca bezpośrednią kontynuację Doom z 2016 roku, doczeka się długiego wsparcia. Póki co możemy mówić o wydaniu drugiej, dużej aktualizacji. Patch jest o tyle ciekawy, że oprócz nowej mapy do trybu Battlemode, zwanej "Torment" oraz wydarzenia Castle Grayscale otrzymujemy też do dyspozycji zupełnie nowe opcje renderowania grafiki.

Najciekawszy tryb renderowania, wprowadzony przez drugą aktualizację do Doom Eternal, to zdecydowanie "Classic". Po wybraniu tej opcji Doom Eternal upodabnia się do kultowego, pierwszego Dooma z lat 90. Do dyspozycji mamy też inne tryby renderowania: Gritty, Cinematic oraz Black & White.

Poniżej możecie sprawdzić zwiastun prezentujący nowości z drugiej aktualizacji i filmik demonstrujący gameplay z włączonym trybem renderowania Classic. Całkiem gustownie to wyszło!

Przypominam przy okazji, że Doom Eternal zmierza również na Switch.


Tagi: Bethesda Doom Eternal id Software