The World Ends with You znów w centrum uwagi. Nadciąga animacja bazująca na świetnym RPG

Filmy i seriale
470V
The World Ends with You znów w centrum uwagi. Nadciąga animacja bazująca na świetnym RPG
Bartosz Dawidowski | 29.06.2020, 09:32

The World Ends with You wylądowało w 2018 roku Switch (pierwotnie produkcja była dostępna tylko na DS-ie). Okazuje się, że popularny jRPG zostanie też zaadaptowany na animację!

Potwierdzono już, że powstanie anime bazujące na fabule z The World Ends with You, które okazało się jednym z ciekawszych jRPG-ów ery Nintendo DS (2 lata temu tytuł doczekał się również konwersji na Switch). Informację ujawniono na oficjalnym profilu twitterowym "The World Ends with You - The Animation".

Dokładne informacje o animacji bazującej na The World Ends with You mają zostać przedstawione w trakcie Anime Expo Lite. W związku z regulacjami związanymi z pandemią koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie cyfrowej i będzie transmitowane na żywo od 3 do 4 lipca. Ujawnienie dokładnych informacji o anime The World Ends with You odbędzie się o godzinie 3:00 w nocy (czasu polskiego), 4 lipca.

Nie wiadomo jeszcze, czy rzeczona produkcja będzie serialem, czy filmem pełnometrażowym. Możliwe, że zapowiedź anime jest częścią jakiejś większej akcji związanej z marką The World Ends with You. Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Źródło:  https://www.gamespot.com/articles/the-world-ends-with-you-is-getting-an-anime-adapta/1100-6479075/?ftag=CAD-01-10abi2f

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper