Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.06.2020 08:30
The Outer Worlds zapowiedzana aktualizacja
650V

The Outer Worlds na Nintendo Switch będzie znacznie poprawione. Gra ma otrzymać sporą aktualizację

Zeszłoroczny hit od Obsidian Entertainment doczekał się masy świetnych ocen - wyłączając z tego wersję na Nintendo Switch, która okazała się podręcznikowym przykładem tego, jak nie powinno się przenosić gry na inne konsole. 

The Outer Worlds to bardzo dobra pozycja od utalentowanych twórców ze studia Obsidian Entertainment, która doczekała się świetnych ocen. Opinia zdawała się nieskazitelna, aż do czasu wydania projektu na Nintendo Switch. Grę określono ogromną kompromitacją

Projekt pojawił się na hybrydowej konsoli od Nintendo zaledwie na początku czerwca i wygląda na to, że wydawcy bardzo szybko zauważyli, że coś jest nie tak. Private Division poinformowało na Twitterze, że już niedługo pojawi się nowa aktualizacja, która poprawi sporo problemów w rozgrywce. Cóż, gracze tłumnie twierdzą, że jest ich całkiem sporo do naprawy. 

Dodano przy tym, że studio odpowiedzialne za port na Switcha, Virtuos, dalej będą pracować nad poprawą rzeczonej wersji projektu, aby ów był znacznie bardziej grywalni, niż ma to miejsce obecnie. Niestety nie podano żadnej konkretnej daty, ani nawet okresu, jaki przyjdzie nam czekać na update. Wiemy jedynie, że o wszystkim mamy zostać odpowiednio poinformowani.

Pozostaje więc liczyć, że będzie to miało miejsce jak najprędzej, aby zakryć rysę na powierzchni. 

 

Źródło: https://gamingbolt.com/the-outer-worlds-switch-version-set-to-get-performance-patch-soon

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds