Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 18:01
Outriders
303V

Outriders zaprasza graczy na kolejny pokaz. Twórcy zdradzają szczegóły

People Can Fly zaprasza graczy na drugą prezentację Outriders. Twórcy chcą pokazać nowe elementy z nadciągającej gry, więc możecie zobaczyć zajawkę i szykować się na kolejne szczegóły dotyczące dużej produkcji rozwijanej w polskim studiu.

Outriders to największa produkcja rozwijana w polskim People Can Fly. Deweloperzy jeszcze w tym roku pozwolą nam postrzelać w nowym IP, ale twórcy doskonale wiedzą, że muszą odpowiednio przedstawić tytuł. Ostatnio otrzymaliśmy już porządny wgląd w pozycję, ale to nie koniec.

2 lipca odbędzie się transmisja Outriders zatytułowana „Poza granice”, podczas której usłyszymy o nowych obszarach, zerkniemy na kolejne mechaniki i zostanie szczegółowo zaprezentowana klasa piromanty.

Wydarzenie zostało zapowiedziane przez Bartka Kmitę, dyrektora kreatywnego People Can Fly:

„Stworzyliśmy wciągający świat gry z graczem w samym jego centrum. Odciśniesz swoje piętno na świecie OUTRIDERS, a twoje działania i osiągnięcia zostaną docenione przez mieszkańców miast i osad Enocha. Twoja podróż przez dzikie granice świata, który ewoluował, by zabijać Ludzkość, będzie epicką opowieścią o potędze, odkryciu i cenie, jaką płacimy, aby sięgać poza horyzont. Nie możemy się doczekać, aby dać graczom lepszy spojrzenie na kampanię, zadania poboczne i dodatkową zawartość. Na pewno na graczy będzie czekać wiele do zrobienia OUTRIDERS, niezależnie od tego, czy grają sami, czy w trybie współpracy.”

Cały pokaz zobaczycie na naszej stronie i ponownie zaprezentujemy kompletne podsumowanie ujawnionych szczegółów, więc już teraz mogę zaprosić naszą społeczność na show.

Outriders trafi na rynek pod koniec roku i gra będzie jednocześnie dostępna na dwóch generacjach. Sprawdźcie także nasze wrażenia z gry.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix