Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2020 17:27
The Last of Us 2 Troy Baker
2556V

Serial The Last of Us. Kto powinien zagrać Joela? Troy Baker wytypował aktora

Sony może małymi krokami przygotowywać się do opracowania serialu „The Last of Us” z HBO, a w sprawie produkcji wypowiedział się Troy Baker. To właśnie on miał okazję dwukrotnie wcielić się w Joela i teraz wytypował aktora, który jego zdaniem będzie idealnym bohaterem nowej produkcji.

Serial „The Last of Us” został zapowiedziany w marcu, ale nie oznacza to, że Neil Druckmann (scenarzysta i dyrektor kreatywny dwóch części gry) oraz Craig Mazin (scenarzysta „Czarnobyla”) spędzili już wiele nocy na opracowaniu nowej historii. Twórca gry dopiero zakończył prace nad The Last of Us 2, więc w kolejnym kroku będzie mógł myśleć o opracowaniu serialu z HBO.

Dla wielu fanów najważniejszą kwestią jest oczywiście – kto wcieli się w głównych bohaterów? Troy Baker był Joelem w The Last of Us oraz The Last of Us 2 i jego zdaniem idealnym kandydatem jest Josh Brolin.

Josh Brolin wystąpił w ostatnim czasie w takich tytułach jak: „Deadpool 2” (Cable), „Avengers: Koniec gry”, „Avengers: Wojna bez granic” (Thanos) czy też miał okazję wcielić się w Matta Gravera w dwóch częściach „Sicario”. Baker zaznaczył, że Brolin posiada idealną twarz do tej roli.

Troy Baker rozmawiał nawet z Joshem Brolinem o angażu i powiedział mu wprost – że będzie zaszczycony gdyby Brolin wcielił się w Joela i jego zdaniem aktor wzbogaci tę postać.

Uważacie, że Josh Brolin nadaje się do roli Joela? Warto przypomnieć, że Baker już wcześniej wypowiedział się na temat serialu i podkreślił: historia Joela i Ellie jest „tak ważna, że trzeba ją opowiedzieć”.

The Last of Us Serial Joel

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/troy-baker-on-who-should-play-joel-in-the-last-of-/1100-6479025/

Tagi: Craig Mazin hbo Josh Brolin Neil Druckmann the last of us