Iza Łęcka Iza Łęcka 26.06.2020 12:47
Cyberpunk 2077 x Wiedźmin 3 Dziki Gon Easter Egg
11631V

Wiedźmin 3 w Cyberpunku 2077. Klimatyczny Easter Egg odnaleziony w grze

CD Projekt RED nie zapomina o swoim największym sukcesie. W Cyberpunk 2077 można odnaleźć Easter Egg, który na pewno spodoba się wielu fanom uniwersum Andrzeja Sapkowskiego oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon. [Ostrzegam przed drobnym spoilerem]

W swoich najnowszych wrażeniach z Cyberpunka 2077, Roger wielokrotnie nawiązuje do Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nasz naczelny miał okazję odwiedzić mieszkanie V i informuje o dostępnych w nim atrakcjach oraz formach spędzania czasu. Nie każdy dziennikarz doszukał się jednak rozbrajającego Easter Eggu ukrytego przez CD Projekt RED w swojej najnowszej grze.

[Ostrzegam przed drobnym spoilerem – możecie chcieć doświadczyć tego samodzielnie podczas rozgrywki]

Wybierając drogę szczura korporacyjnego, trafiamy do siedziby korporacji Arasaka, gdzie możemy przeczesać całe biuro. Na takie atrakcje zdecydował się redaktor Gamespotu, który oprócz rozmów ze współpracownikami czy sprawdzenia maili na komputerze, zajął się dokładnym sprawdzeniem biurka. W jednej z szuflad znalazł magazyn retro poświęconym grom, na okładce którego zobaczył tytuł miesiąca – jak możecie się domyślić, Wiedźmina 3: Dziki Gon. Dziennikarz nie mógł zrobić zdjęcia, by zaprezentować Easter Egg, ale wspomina, że na grafice znajdowała się Ciri. Twórcy wykorzystali jedną ze znanych grafik.

Podobnych Easter Eggów powinno znaleźć się w Cyberpunk 2077 znacznie więcej. Polacy wspominają, że chcą powrócić do świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego, jednak w najbliższych latach nie powinniśmy liczyć na zapowiedzi. CD Projekt RED obecnie zajmuje się usuwaniem błędów w najnowszej produkcji, następnie tworzyć będzie dodatki, a deweloperzy skupieni są także na trybie sieciowym.

Sprawdźcie najnowszy, długi gameplay z Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-has-a-witcher-3-easter-egg-hidden-e/1100-6478977/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077