Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.06.2020 09:44
Borderlands 3 - Bounty of Blood już dostępne. Zaprezentowano zwiastun trzeciego DLC
537V

Borderlands 3 - Bounty of Blood już dostępne. Zaprezentowano zwiastun trzeciego DLC

Borderlands 3 otrzymało trzecie rozszerzenie fabularne. Bounty of Blood - A Fistful of Redemption zostało zaprezentowane na zwiastunie premierowym.

Borderlands 3: Bounty of Blood - A Fistful of Redemption to trzecie rozszerzenie fabularne do najnowszej części strzelanki z łupami w roli głównej. W połowie trwającego jeszcze miesiąca mogliśmy sprawdzić 15 minut rozgrywki, a teraz już faktycznie możemy zakupić i zagrać.

Nowe DLC do Borderlands 3 przenosi akcję na dziki zachód. Pojawią się nowe postacie, ale nie zabraknie też nowych pojazdów, uzbrojenia, czy małych nowości w temacie rozgrywki. Twórcy ujawnili również, że nasze działania mają wpływać na świat gry, czy zachowania niegrywalnych postaci.

Rzeczone rozszerzenie jest już dostępne, możemy więc samodzielnie się przekonać jak twórcy poradzili sobie z klimatami dzikiego zachodu. Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun dostępny na kanale wydawcy, jakim jest 2K.

W przyszłości ma pojawić się jeszcze jedno rozszerzenie, ale na ten moment nie posiadamy żadnych informacji na jego temat.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0SBn2zaskenN1hl_PCtQWw

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Borderlands 3: Bounty of Blood - A Fistful of Redemption Gearbox Software